Dropby Slider Dropby Slider

Intro Dropby Slider Intro Dropby Slider Intro Dropby Slider
Hakkmızda

Drop by Organics

Drop by Organics (DBO) firması, doğanın bize sunduğu nimetlerden faydalanmak, sağlıklı bir yaşam tarzını yansıtmak ve neticesinde doğayı koruyarak daha iyi bir gelecek kurmak felsefesiyle yola çıkmıştır.

Firmanın kurucusu, Evren Dalgıç bu konuyla daha bilgili olmak adına İngiltere’nin Formula Botanica adlı, birçok markanın da öncülüğünde rol üstlenmiş okulundan ‘Organik cilt bakım Formülasyon Diploması’ almıştır. 

Organik
Cilde Uygun
Çevreci
Sağlıklı
Evren Dalgıç

Doğanın Bize Sunduğu Nimetlerden Yararlandık

drop by Organics (DBO) firması, doğanın bize sunduğu nimetlerden faydalanmak, sağlıklı bir yaşam tarzını yansıtmak ve neticesinde doğayı koruyarak daha iyi bir gelecek kurmak felsefesiyle yola çıkmıştır.

%100 Kalite

Neden doğal ve organik?

Sağlıklı bir yaşam sürmek için doğru beslenme ve egzersizin öneminin yanı sıra, cildimize sürdüklerimiz de çok etkilidir. Ortalama bir insan günde 10 çeşit farklı nemlendirici veya sprey kullanır ve cildimiz en büyük organımız olarak bunları emerek kana karıştırmaktadır. Doğal olmayan ürünler içerdikleri zararlı sentetik kimyasallar ile bize zarar verebili

Cildimiz için en iyisi

Ürünlerimiz

Bültene Üye Olun

Ürünlerimiz indirime girdiğinde size haber verelim

Bültenimize üye olun

Blogumuzdan

En Son Yazılar

Kristaller ve Cilt Bakımı

İster inanın ister inanmayın ama Kim Kardashian’dan Victoria Beckham’a, Madonna’dan jennifer Anniston’a dek bildiğimiz bir çok ünlü hayatına kristalleri katmış durumda. Peki neden?

Daha Fazla Bilgi