Hizmet Şartları

drop by Organics Müşteri Güvenliği 
drop by Organics’in amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır. 

drop by Organics’da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır. 2048 bit SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. 

Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL güvenlik protokolleri sayesinde sizin ve bankanız arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin 3.şahısların eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde 3.şahıslar sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır. Kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde kesinlikle saklanmamaktadır.

drop by Organics Haber Bülteni (E-mail ile Newsletter Bildirimi) 

Promosyonlardan ve kampanyalardan haberdar olmak amacıyla drop by Organics tarafından gönderilen haber bültenine (newsletter) kayıt olmak için sitemize üye olabilirsiniz. Üye olurken sizden isim, e-mail adresi, telefon numarası, posta kodu, yaş, cinsiyet, alışveriş tercihleri, e-mail tercihleri gibi kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz. Bu bilgileri istememizin sebebi sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla ürünlerimiz, sunduğumuz hizmetler, sizlere özel indirimlere ve organizasyonlara davetiyeler, yeni sezon ürünleri hakkında sizlere ulaşabilmemizi sağlamaktır. Aynı zamanda bu bilgileri isteyerek, size gönderilen e-mail’ lerin sizlerin tercihlerine göre şekillendirilmesini sağlamaya çalışmaktayız. drop by Organics’ den size özel indirimler ve hizmetler ile ilgili haber bülteni (newsletter) almak istemiyorsanız, size yolladığımız e-maillerde ki, “Haber bülteninden çıkmak istiyorum.” linkine tıklayarak istediğiniz zaman haber bülteni listemizden çıkabilirsiniz 

Bizimle iletişime geçmek için

Firma Adı

DBO Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.

Adres

Muratçeşme Mah. No108 Büyükçekmece / İSTANBUL

0(212)909 11 55

Vergi Bilgileri

V.Dairesi : Büyükçekmece | V.No : 2710840124

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 09:00 - 18:00

Banka Bilgileri

Hesap Sahibi : DBO Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.
Banka : İş Bankası : İstanbul / Mimaroba ŞB.
Iban No : TR 11 0006 4000 0011 2430 1754 40