Kargo Hakkında

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
Kargonuzu kargo görevlisinin yanında açarak sorunlu olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir sorun tespit ettiğinizde kargo görevlisine tutanak tutturarak kesinlikle kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisi teslimat sırasında paketi kontrol etmenize müsaade etmez ise görevlinin yanında lütfen 0 212 863 44 66  numaralı telefondan tarafımıza ulaşınız.

Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek?
Ürünleriniz Yurtiçi kargo firması  ile size gönderilecektir.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?
K.K.T.C hariç Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapılmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?
Hayır. Şuan için Yurtdışı sipariş kabul etmemekteyiz.

Yurt dışından Türkiye’de dağıtılmak üzere sipariş verebilir miyim? Türkiye’den verdiğim siparişi yurt dışına gönderebilir miyim?
Yurt dışında tüm ülkelerden vereceğiniz siparişler, Türkiye’de dağıtıma çıkarılır. Türkiye’den verilen siparişler sadece Türkiye içerisinde dağıtılabilir.

Kargo ücreti ne kadardır? Nasıl öderim?
Kargo ücreti, sipariş ara toplamının üzerine eklenerek ödeyeceğiniz toplam ücret size gösterilir.

  • Kredi Kartı, havale / EFT ile online ödemelerde gönderi ücreti seçeceğiniz kargo firmasına bağlı olarak 7/10 TL arasında değişmektedir.
  • Kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı opsiyonlu teslimatta, siparişlerinize kargo ücretine ek olarak 5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödemelerde fatura ve teslimat adresinin aynı olması gerekmektedir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

  • Hafta içi saat 14:00’den sonra verilen siparişler bir sonraki gün, Cuma günleri saat 13:30’dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınmaktadır.
  • Siparişiniz 2-3 iş günü içinde kargoya verilir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
  • Siparişiniz sizin seçmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?
Eğer siparişinizin kargoya verilme süresi 10 iş gününü geçtiyse, [email protected] adresine, adınızı ve siparişinizin numarasını belirten bir e-mail atarsanız, size en kısa zamanda siparişiniz konusunda bilgi verilecektir. Her türlü sorunuzu bizimle paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyin.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?
Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün teslimat adresinize gönderilecektir.

Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat sırasında irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Eksik – hatalı ürün ile karşılaştığınızda bizimle irtibata geçiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi, ne yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişler, fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Eğer faturanız kargo ile ulaşmadı ise, kargo şirketinden faturanızı talep ediniz.

İLETİŞİM

Size nasıl ulaşabilirim?

(0212) 909 11 55  no’lu telefondan ya da;
[email protected] adresinden e-posta yolu ile yada iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Size en geç 48 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.

Çalışma saatlerimiz:
Hafta içi: 09.00 – 18.00